Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Ново Лисиче

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Ново Лисиче кај Макпетрол, ПРЕКРАСНА ОКОЛИНА СО ПАРКОВИ И ЗЕЛЕНИЛО, станот поседува 80 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, се издава наместен комплет со нов мебел, нова кујна,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, греење на парно , клима, балкон, бања, слободен паркинг, во близина има паркови, зеленила , на приземје со двор, вселив од 15 Март.

Код на недвижност: 26576

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА