Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Водно

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан на Водно, во близина на Клиника, поседува 50 м2, 2 соби, СЕ ИЗДАВА ПОЛУНАМЕСТЕН, нова кујна,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, бања, балкон, греење на парно, клима, нова градба, ГАРАЖА, вселив од 10 Март.

Код на недвижност: 26574

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Полу-наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Полу-наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА