Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Кисела Вода

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов луксузен стан во Кисела Вода во Флатирон , поседува 90 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, комплетно наместен со нов мебел, нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, греење на парно, клима, нова градба, бања, балкон, гаража, вселив веднаш

Код на недвижност: 26561

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
90 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
90 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА