Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава нов стан во Центар, до Универзална Сала, Станот е 80 м2, со 3 соби, дневна и 2 спални, се издава ПРАЗЕН со кујнски елементи , со греење на сопствено парно, балкон, 2 бањи, нова градба, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26552

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА