Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Дебар Маало

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава нов стан во Дебар Маало кај Пазарчето, станот поседува 80 м2, со 3 соби, наместен комплетно со понов мебел, нова кујна, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, 2 балкони, бања, машина за перење, греење на парно, клима, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26550

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
2
Греење
Нема
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
2
Греење
Нема
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА