Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во АЕРОДРОМ КАЈ Поликлиника Јане Сандански, поседува 70 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет со нов мебел , нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, машина за садови, греење на парно, клима, балкон, 1 бања со Туш кабина, , нова градба, слободен паркинг, вселив од 1 Април..

Код на недвижност: 26547

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Да
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА