Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Капиштец

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава НОВ стан во Капиштец кај Зебра, поседува 70 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет со нов мебел, греење на климa, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, балкон, бања, НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА , вселив од 15 МАРТ.

Код на недвижност: 26546

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА