Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Капиштец

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Капиштец, спроти Католичка, на Народен Фронд, станот поседува 95 м2, 4 соби, дневна и 3 спални, комплетно наместен со нов мебел, нова засебна КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, машина за садови, греење на парно, инвертер клима, балкон, бања, реновиран комплет, тазе искречен, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26536

Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
95 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
95 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА