Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава празен стан во Центар, на атрактивна локација веднаш спроти Интермецо, Станот е 34 м2, 1 соба, греење на парно, реновиран, со опремена кујна ( шпорет, фрижидер), клима уред. Има една соба, кујна и вц.

Станот е на приземје со поглед кон улицата и уредено дворче од зградата. Мирна локација, бидејки улицата е затворена.

Идеален за канцеларија или за живеење. Станот се издава ненаместен.

Претходно е користен како канцелариски простор.

Код на недвижност: 26528

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
35 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
35 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА