Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Центар во Буњаковец, станот е 100 м2, со 4 соби, дневна и 3 спални, наместен комплетно СО НОВ МЕБЕЛ, клими,, засебна КУЈНА, комплетно опремена со сите нови потребни апарати за домаќинство, машина за садови, машина за перење и сушење, 2 бањи, балкон, паркинг, вселив веднаш..

Код на недвижност: 26524

Соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
100 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
100 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА