Real Estate Agency
мени

Локација: Козле

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Козле кај Макпетрол, станот поседува 65 м2, 2 соби, дневна и спална, наместен комплетно , засебна КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, бања, балкон , греење на парно, реновиран комплет, слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 26520

Соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА