Real Estate Agency
мени
Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa наместен стан во Карпош 1 , близу Полицијата, станот поседува 85 м2, со 4 соби, три спални соби, дневна соба, две кујни, две трпезарии, две бањи и еден балкон. Всушност станот е функционален спој на трисобен стан и гарсоњера.
со машина за садови, станот е комплет реновиран, клими, слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 26518

Соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА