Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов луксузен стан во Аеродром , во Џевахир, станот поседува 65 m 2, со 3 соби, дневна и 2 спални, се издава наместен со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за садови, машина за перење, бања, клима, француски балкон,, нова градба, на 18 кат со лифт, ГАРАЖА, вселив веднаш…

Код на недвижност: 26517

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
18 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
18 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА