Real Estate Agency
мени

Локација: Водно

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан на Водно , кај Баба Цана близу Клиника, станот е 75 м2, со 3 соби, дневна и 2 спални, комплетно наместен со нов и модерен мебел, греење на клима,нова кујна, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, голем балкон со прекрасен поглед према зеленило, бања, слободен паркинг, мирна и тивка околина, одлична изолација, ниски сметки, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26501

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА