Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Кисела Вода

Facebook
Twitter
LinkedIn

Сe издава нов стан во Кисела Вода, kaj Агенција Оса, со површина од 55 м2, со 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет со нов мебел, греење на клима и струја , нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови, машина за перење, нова градба, бања, слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 26498

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
0
Греење
Струја
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
0
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА