Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов стан во Аеродром спроти Раде Кончар, станот поседува 45 m 2, со 2 соби, се издава наместен со НОВ МЕБЕЛ, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови, машина за перење, бања, греење на парно, инвертер клима, балкон, нова градба, слободен паркинг, вселив од 5 Март…

Код на недвижност: 26497

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
8 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
8 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА