Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Влае

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издавa НОВ стан во Влае кај Кружниот , станот поседува 45 м2, 2 соби, дневна и спална, се издава ПРАЗЕН, бања, нова градба, балкон, греење на сопствено парно, нова градба 2022 г, слободен паркинг, НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26490

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
8 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
8 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА