Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Ново Лисиче

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издавa нов стан во Ново Лисиче , кај Рептил, станот поседува 50 m 2, со 2 соби, дневна и спална, се издава ПРАЗЕН СО Кујнски елементи, бања, балкон, греење на сопствено парно, клима, нова градба, слободен паркинг, вселив веднаш

Код на недвижност: 26488

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА