Real Estate Agency
мени

Локација: Влае

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa Нов стан во Влае кај Кружниот тек, станот поседува 50 м2, 2 соби, дневна и спална, се издава наместен со нов мебел, нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, бања, балкон, клима, машина соптвен паркинг, вселив ОД 1 АПРИЛ.

Код на недвижност: 26487

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА