Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава нов стан во Аеродром во Мичурин кај Танец, поседува 70 м2, 3 соби, дневна и 2 спални соби, наместен со понов мебел, нова кујна,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, клима, 2 бањи, 2 балкони, греење на парно, слободен паркинг, вселив од 1 Март

Код на недвижност: 26483

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Југ
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА