Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава нов стан во Центар на Ленинова, поседува 100 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, Станот се издава празен, на 5 кат со лифт, нова градба, 2 бањи, балкон, греење на парно, клима, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26482

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
5 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
100 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
5 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
100 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА