Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан во Кисела Вода, во Флатирон, близу Центар, Станот е 50м2, со 2 соби, на 12 кат со лифт, со поглед на Водно. Се состои од дневна и кујна, спална соба и тоалет кои се комплетно нови и модерно опремени. Опремен е со интернет и телевизија, поврзан е на централно топлотно греење, а има и инвертер клима. Со станот доаѓа и засебен внатрешен паркинг простор и просторија за чување на својот велосипед. Објекотот има 24 часа обезбедување, и портир кој е достапен нон- стоп, вселив веднаш…

Код на недвижност: 26480

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
12 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
12 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА