Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов луксузен стан во Аеродром , станот поседува 45 m 2, со 2 соби, дневна и спалнa, на 2 кат со лифт, греење на парно, клима,се издава наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови, клима инвертер, машина за перење, балкон, нова градба,бања, ГАРАЖА, вселив од 1 март…

Код на недвижност: 26479

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА