Real Estate Agency
мени

Локација: Карпош 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Карпош 1 од Зоолошка , станот поседува 45 м2, со 2 соби, дневна и спална, наместен комплет, засебна КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, клима, бања, балкон, греење на струја, реновиран комплет, слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 26478

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА