Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Дебар Маало

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов модерен стан во Дебар Маало, спроти Соборна Црква, поседува 95 м, 4 соби, дневна и 3 спални, наместен комплет со нов мебел,нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за сушење, машина за перење, греење на 3 инвертер клими, реновиран комплет , бања, остава, француски балкон, вселив веднаш…

Код на недвижност: 26477

Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
95 m²
Балкони
0
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
95 m²
Балкони
0
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА