Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Ново Лисиче

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов стан во Ново Лисиче кај Авиончето, станот поседува 45 m 2, со 2 соби, дневна и спална, се издава наместен со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, бања, клима, реновиран, греење на парно, клима, слободен паркинг, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26473

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
8 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
0
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
8 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
0
Греење
Градско парно
Ориентација
Југ
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА