Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Водно

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава нов луксузен стан на Водно-кај Полицијата, поседува 130 м2, со 4 соби, дневна и 3 спални, наместен koмплет со нов мебел, нова кујна,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, греење на сопствено парно, 3 балкони, 2 бањи, нова градба, инвертер клима, гаража, надворешен базент, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26466

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
130 m²
Балкони
3
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
130 m²
Балкони
3
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА