Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Тафталиџе 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се изнајмува ПРЕКРАСНА куќа во населба Тафталиџе 1, поседува 440 м2, на 3 спрата, сопствено греење на струја, 4 тараси, подрум, гаража и 2 паркинг места, вселива веднаш…

Код на недвижност: 26465

Соби
6+ соби
Бањи
3
Спрат
Приземје
Паркинг
1 гаража + паркинг
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
440 m²
Балкони
4
Греење
Градско парно
Подрум
Да
Соби
6+ соби
Бањи
3
Спрат
Приземје
Паркинг
1 гаража + паркинг
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
440 m²
Балкони
4
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА