Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов луксузен стан во Центар позади Рамстор, кај Мвр, станот поседува 70 м2, со 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет со нов мебел , нова кујна,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, бања, инвертер клима, греење на парно, нова градба, гаража, вселив веднаш

Код на недвижност: 26458

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
6 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
6 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА