Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во ЦЕНТАР Кај Корчагин, поседува 60 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, станот се издава празен со кујнски елементи, клима, греење на паено, нова градба, бања, балкон, 1 паркинг место , до НЕГО СЕ ИЗДАВА УШТЕ ЕДЕН СТАН ОД 65м2, така да заедно прават 125 м2, може да се издадат и заедно и посебно, вселив веднаш…

цена- 350 евра за еден стан од 60м2

Код на недвижност: 26456

Соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА