Real Estate Agency
мени

Локација: Ново Лисиче

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов луксузен стан во Ново Лисиче, станот поседува 85 м2, со 4 соби, дневна и 3 спални, наместен комплет со нов мебел, греење на парно, клима, машина за перење, нова кујна, балкон, вц, 2 паркинг места, нова градба, вселив од 1 Март.

Код на недвижност: 26452

Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА