Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Козле

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Козле , станот поседува 40 м2, 2 соби, се издава ПРАЗЕН СО КУЈНА , АПАРАТИ, ПЛАКАРИ, греење на инвертер клима, бања, нова градба, 2 ПАРКИНГ МЕСТА, вселив веднаш..

 

Код на недвижност: 26451

Соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Полу-наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
0
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Полу-наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
0
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА