Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов модерен стан во Карпош 1 на Рузвелтова кај Кафичот Рузвелт, станот поседува 55 м2, 2 соби, конфорна дневна и спална, на 4 кат со лифт, бања, греење на парно, клима, нова кујна со нови апарати, слободен паркинг, вселив веднаш..

Код на недвижност: 26444

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА