Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов модерен стан во Центар, кај Бугарска Амбасада, поседува 60 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, комплетно наместен со нов мебел, греење на 3 клими, бања , балкон, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, реновиран комплет, СОПСТВЕН ПАРКИНГ, вселив веднаш…

Код на недвижност: 26439

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА