Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 4

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Карпош 4 близу City Mall, поседува 85 м2, 4 соби, дневна и 3 спални, ЕДНА Е СО БРАЧЕН, ЕДНА СО ЕДИИНЕЧЕН И ТРЕТАТА МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТИ КАКО РАБОТНА, СЕ издава наместен комплет со нов мебел , нова кујна со нови апарати, нова машина, бања, балкон, греење на парно, слободен паркинг, реновиран комплет, вселив од 15 Мај…

Код на недвижност: 26436

Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
6 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
6 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА