Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa наместен стан во Карпош 1 , близу Факултетите, станот поседува 55 м2, 2 соби, конфорна дневна и спална, на високо приземје, голем балкон. бања, нова засебна кујна со нови апарати, станот е комплет реновиран, НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА, вселив веднаш…

Код на недвижност: 26435

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА