Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Центар, кај Јос и Броз, поседува 75м 2, дневна и 2 спални, се издава ПРАЗЕН , со клима, реновиран комплет, балкон, бања, греење на парно, вселив од 15 февруари…

Код на недвижност: 26433

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
75 m²
Балкони
3
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
75 m²
Балкони
3
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА