Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian
Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава одличен стан во Тафталиџе 1 позади ЃОРЃИ ДИМИТРОВ, станот е со површина од 75 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, станот се издава  полунаместен, со засебна кујна, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, греење на парно, балкон, 2 бањи, на приземје со двор, нова градба, слободен паркинг, може да се издава и за деловен и за живеење, може да се издава полунаместен, празен или наместен, вселив од 1 Март.
Цена: 350 евра за Полунаместен
Цена-300 евра за  Празен
Цена- 400 евра за Наместен

Код на недвижност: 26429

Соби
Бањи
2
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Да
Соби
Бањи
2
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА