Real Estate Agency
мени

Локација: Карпош 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Карпош 1 kaj Електро, поседува 65 м2, 3 соби, наместен комплет, КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, греење на струја, голем балкон, бања, комплет реновиран, со слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 26423

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА