Real Estate Agency
мени

Локација: Водно

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов опремен стан на Водно кај Баба Цана, станот поседува 80 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен со нов мебел, балкон , бања, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, греење на струја, понова градба, клима инвертер, слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 26422

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Да
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА