Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов стан во Аеродром, kaj Халк Банка, станот поседува 55 м2, со 2 соби, дневна и спална, комплет наместен со понов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, машина за садови, балкон. бања, клима, реновиран , греење на парно, слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 26417

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА