Real Estate Agency
мени
Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa гарсоњера во Ново Лисиче, кај Стопанска Банка, станот поседува 30 m 2, со 1 соба, се издава наместен комплет, кујна ,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, бања, греење на парно, клима, слободен паркинг, вселив од 1 Март…

Код на недвижност: 26409

Соби
1 соба
Бањи
0
Спрат
6 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
30 m²
Балкони
0
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
1 соба
Бањи
0
Спрат
6 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
30 m²
Балкони
0
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА