Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Влае

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава ексклузивен опремен канцелариски простор во Влае од 2 ката по 248 м2 или вкупно 496 м2. Постои можност да се изнајмат и одделно.
Опремени се со нови бироа и столици за 34 работни позиции, сет елементи за акустична изолација, централна климатизирани простории со вентилација и парно греење, комплет мрежа CAT.6 со LeGrand подни кутии, оптички кабел со голем капацитет од два оператора ТЕЛЕКОМ и А1 до објектот и до самата канцеларија, бесплатен паркинг, контролиран пристап, , 24/7 физичко патролно обезбедување

Цена: за 248 м2 е 3000 евра со сите платени сметки

Цена: за 496 м2 е 6000 евра со сите платени сметки

Код на недвижност: 26407

Соби
6+ соби
Бањи
Спрат
Приземје
Паркинг
+ 3 паркинг места
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
496 m²
Балкони
Греење
Струја
Подрум
Соби
6+ соби
Бањи
Спрат
Приземје
Паркинг
+ 3 паркинг места
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
496 m²
Балкони
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА