Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава ЛУКСУЗЕН стан во Центар позади Рамстор кај Мвр, станот е 80 м2, со 3 соби, комплет наместен со НОВ МЕБЕЛ, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови, машина за перење, греење на парно, клима, нова градба, балкон, 2 бањи, ГАРАЖА, вселив веднаш..

Код на недвижност: 26406

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
5 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
5 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА