Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Водно

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузна гарсоњера во населба Водно над црквата Св Јован Капиштец, поседува 30 м2, 1 соба, се наоѓа во нова во семејна куќа на приземје со сопствен влез, со дворче и тераса. наместена koмплет со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, греење на инвертер клима, бања, паркинг, вселив од 1 март..

Код на недвижност: 26403

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
30 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
30 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА