Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Центар, кај Монтенегро мебел, Станот е 55 м2, со 2 соби, дневна и спална, се издава празен, со греење на сопствено парно, балкон, бања, нова градба, гаража, станот е невселуван до сега, вселив веднаш.

Код на недвижност: 26398

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Полу-наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Полу-наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА