Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Аеродром, позади Capitol Mall, поседува 90 м2, 4 соби, дневна и 3 спални, наместен комплет со нов мебел , нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови, машина за перење, греење на парно, клима, 2 балкони, 2 бањи, 2 бироа, вселив веднаш…

Код на недвижност: 26387

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
7 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
90 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
7 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
90 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА