Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов луксузен стан во Аеродром , во Џевахир, во блок Б, станот поседува 65 m 2, со 2 соби, дневна и спална, се издава наместен со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за садови, машина за перење, бања, балкон, клима, нова градба, ГАРАЖА, 22 кат, лифт, можност за користење на базен, теретана, сауна, вселив веднаш…

Код на недвижност: 26380

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
15 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
15 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА