Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Центар кај Џамбо , поседува 57 м2, 2 соби, конфорна днавна и спална, наместен комплет со нов мебел , нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, МАШИНА ЗА САДОВИ, МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ, машина за перење, греење на парно,клима инвертер , реновиран комплет, бања, 2 балкони, вселив веднаш….

Код на недвижност: 26372

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
57 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
57 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА