Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Кисела Вода

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава деловен простор на одлична локација во Скопје, Кисела Вода кај Станицата за Технички Проблем. Деловниот простор има вкупна корисна површина од 140m2. 3 простории, на приземје, со греење на парно, нова градба, наместен со канцелариски мебел.
Се работи за модерен деловен простор совршен за канцелариско работење со рецепција (приемно одделение), две посебни канцеларии, кој изобилува со дневна светлина и решен паркинг простор. Три паркинг места пред зграда.
КАРАКТЕРИСТИКИ
• Лоциран на приземје
• Рецепција со чекална
• Две посебни канцеларии
• Менаџерска канцеларија
• Внатрешност: 140m2
• Архива
• Машки и женски тоалет
• Чајна кујна
• DAIKIN VRV – систем за греење и ладење централен
• 3 Приватни паркинг места
• Јужна орентација
• Наместен комлетно
•Видео надзор + Аларм
•Аудио Систем Централен
-вселив од 1 Март…

Код на недвижност: 26364

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
Приземје
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
140 m²
Балкони
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
Приземје
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
140 m²
Балкони
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА